a_zakazkovy textil_C1

Zakázkový textil

Realizujeme VÝROBu A POTISK textilních produktů.
originální reklamní výrobky z bavlny

Realizujeme reklamní textil na zakázku dle vašich požadavků. Nabízíme výrobu i specifických textilních výrobků, cestovních polštářků, utěrek, textilních ubrousků, textilních hraček, dárkových plátěných sáčků, tiskneme látkové obaly na dárkové předměty, látkové tašky na lahve, kuchyňské chňapky, zástěry, víceúčelové šátky a další výrobky. Spolupracujeme s řadou výrobců textilu a můžeme nabídnout komplexní řešení vaší zakázky. 

zakazkovy textil_fino

POTISK TEXTILU

Přizpůsobíme potisk textilu konkrétní zakázce, tisk na rozešité textilní díly nabízí širší možnosti. Tisk můžeme doplnit o další zušlechťovací technologie, strojní vyšívání a podobně.

 zakazkovy textil_ebtex  zakazkovy textil_chevak
 zakazkovy textil_satek  zakazkovy textil_csob
zakazkovy textil_lipa_A zakazkovy textil_lipaB
zakazkovy textil_polstarky zakazkovy textil_kapesniky
zakazkovy textil_sacky zakazkovy textil_bus

 

Kategorie: zakázkový textil / textil na zakázku / výroba a potisk dárkových předmětů / výroba a potisk kuchyňských chňapek / výroba a potisk polštářků / výroba a potisk šátků / výroba a potisk zástěr / výroba a potisk textilních hraček / chňapky / kuchyňské rukavice / šátky / polštářky / zástěry / reklamní a dárkové předměty z textilu /  zakázková výroba / výroba na zakázku / dárkové a dekorační předměty z bavlny