Potisk triček a mikin sítotiskem

Denně pro vás tiskneme trička a další textil.


Kvalita tisku

Trička tiskneme sítotiskem. Sítotisk patří mezi ověřené a nejkvalitnější způsoby potisku textilu. Je dlouhodobě trvanlivý, vydrží i časté praní, trvale zachovává barevné odstíny.

Od jednobarevného tisku po plnobarevný rastrový tisk

detai_riders_tisk_05


Tisk vektorové i rastrové grafiky sítotiskem

Dokážeme dovést vaši grafickou předlohu ke zdárnému výsledku. Záleží jen na Vás, zda se rozhodnete pro malý jednobarevný tisk, nebo plnobarevný rastrový tisk přes celou plochu trika. Potisk triček i mikin realizujeme již od malých nákladů. U vyššího počtu kusů je sítotisk řádově levnější než digitální tisk, navíc umožňuje i tisk velkých rozměrů, nestandardní umístění tisku a doplnění tiskovými efekty. Podstatnou předností je možnost tisku přechodů směrem do textilu a jemnost tisku na omak i na tmavých látkách. Podrobnější údaje najdete v oddílu technologie tisku.

vektor_01

 
 
umisteni tisku

Pozice potisku na trička

každá z pozic se počítá jako samostatný tisk

Předek trička:
1. na srdce, 2. na prsa, 3. na dolní lem

Záda:
4. za krk, 5. na lopatky, 6. na dolní lem

Bok triček:
7. na pravý bok, 8. na levý bok, (tisk na boky pouze u bezešvého textilu, dámská trička a pola mají na boku šev)

Rukáv:
9. na pravý rukáv, 10. na levý rukáv


tricka s potiskem totem
under ground tricka
tisk trik prechod
tricka geopark
wings trika
praga trička

Potisk na trička do plného formátu

Maximální velikost tisku je daná velikostí nejmenšího trička. Pokud chcete současně potisknout dámská i pánská trika do plného formátu, je rozměr tisku limitován velikostí nejmenšího trika. Řešením je rozdělit motiv na dvě velikosti, v tom případě se ale cena počítá jako dvě samostatné zakázky. Totéž platí pokud chcete potisknout současně dámská a dětská trička.

velikost tisku A5
Jedna velikost motivu.

Motiv rozdělen na dvě velikosti tisku.

Trička s vlastním potiskem etikety

Pokud si přejete můžeme u triček odstranit etiketu výrobce a nahradit ji vlastní tištěnou etiketou s logem, označením velikosti, gramáže a instrukcemi pro praní. Další možností je všití vlastní etikety.
Potištěný textil můžeme zabalit po kusech do sáčků případně označit samolepkami.

Trička s vlastním potiskem etikety

tisk tricek bratislava
potisk_tricek_zoo_praha_gepard
potisk tricek zoo praha
trika s potiskem kapela
potisk tricek taptap
potisk tricek indianxxx

Příprava grafiky pro tisk na trička

Předlohy pro potisk na trička posílejte nejlépe ve formátu CDR, AI nebo EPS s fonty v křivkách. Pokud máte předlohu v PSD nebo ve formátu TIF, měla by být v takovém rozlišení, aby i při zvětšení byla schopná tisku. Optimálně 200 – 300 dpi při velikosti 1:1. U barevných rastrových předloh je žádoucí režim RGB, nepřevádějte motiv do režimu CMYK. Nejlepším řešením je příprava motivu na průhledném pozadí bez barvy trika (na bílý a černý textil není potřeba pozadí vykrývat). Pokud bude umístění potisku na trička nestandardní, pošlete i náhled umístění tisku. Pokud nemáte předlohy pro tisk vlastních triček, nabízíme zpracování grafických návrhů.

Výroba triček na zakázku

Zakázková výroba triček umožňuje výběr střihu, materiálu a barev podle vašich požadavků. Předností jsou i širší možnosti potisku.

 

Gramáž triček, materiál, příze

Gramáž triček se pohybuje od 140 g/m2 maximálně do 220g/m2. Trika s nižší gramáží než 140g/m2 nejsou vhodná pro potisk a nevydrží ani několikeré praní. Čím vyšší gramáž tím je triko hutnější, hustší, těžší, méně průhledné a také pevnější. Gramáž ovlivňuje cenu triček. Jako materiál pro trika se používá zpravidla 100% česaná bavlna, nebo bavlna s malou příměsí umělých vláken. Belcoro příze je velmi vhodná pro tisk, ten si na této přízi zachovává jemnost na omak.

 

 

Kategorie: Vlastní potisk triček. Potisk na trička. Výroba triček levně. Výroba triček s vlastním potiskem. Trička na zakázku. Vlastní trička. Potisk triček levně. Vlastní potisk triček. Tisk trik. Trička s vlastním potiskem. Levný potisk triček.