a_potisk_tricek_C_03

Potisk triček

NAbízíme potisk mikin, triček a dalšího reklamního textilu sítotiskem,
OD jednobarevného tisku po plnobarevný rastrový tisk.

 

Sítotisk patří mezi ověřené a nejkvalitnější způsoby potisku textilu – tisk je dlouhodobě trvanlivý, vydrží i časté praní, trvale zachovává barevné odstíny.

det_zoo_hodonin

TISK VEKTOROVÉ I RASTROVÉ GRAFIKY SÍTOTISKEM

Dokážeme dovést jakoukoliv grafickou předlohu ke zdárnému výsledku. Záleží jen na Vás, zda se rozhodnete pro malý jednobarevný tisk, nebo  plnobarevný potisk přes celou plochu trika. Tisk triček i mikin realizujeme již od malých nákladů. U vyššího počtu kusů je sítotisk řádově levnější než digitální tisk, navíc umožňuje i tisk velkých rozměrů, nestandardní umístění tisku a doplnění tiskovými efekty. Podstatnou předností je možnost tisku přechodů směrem do textilu a jemnost tisku na omak i na tmavých látkách. Podrobnější údaje najdete v oddílu  technologie tisku.

 potisk_tricek_dien_t  potisk_tricek_indian_t  potisk_tricek_liska_t
potisk_tricek_wings_t potisk_tricek_martin_t potisk_tricek_nato_t

PŘÍPRAVA GRAFIKY PRO TISK NA TRIČKA

Předlohy pro potisk trik posílejte nejlépe ve formátu CDR, AI nebo EPS s fonty v křivkách. Pokud máte předlohu v PSD nebo ve formátu TIF, měla by být v takovém rozlišení, aby i při zvětšení byla schopná tisku. Optimálně 200 – 300 dpi při velikosti 1:1. Pro barevný rastrový tisk je žádoucí režim RGB, nepřevádějte motiv do režimu CMYK. Nejlepším řešením  je příprava motivu na průhledném pozadí bez barvy trika (u tisku na bílý a černý textil není potřeba pozadí vykrývat). 

 potisk_tricek_zoo_praha_gra_t  potisk_tricek_zoo_praha_gepard_t  potisk_tricek_zoo_praha_op_t

TISK DO PLNÉHO FORMÁTU

tab_tisk_B4

Maximální velikost tisku je daná velikostí nejmenšího trička. Pokud chcete současně potisknout dámská i pánská trika do plného formátu, je rozměr tisku limitován velikostí nejmenšího trika. Řešením je rozdělit motiv na dvě velikosti, v tom případě se ale cena počítá jako dva samostatné tisky.
Totéž platí pokud chcete potisknout současně dámská a dětská trička menší než L.

det_brutal

 potisk_tricek_riders_101_t  potisk_tricek_tot  potisk_tricek_zoo praha_navrat_t
 potisk_tricek_action_t  potisk_tricek_geopark  potisk_tricek_bratislava_t

 

BĚŽNÉ UMÍSTĚNÍ TISKU NA TRIČKA                   

 

Potisk na předek trička:
1. tisk na srdce
2. tisk na prsa
3. na dolní lem
Potisk na záda:
4. potisk za krk
5. potisk na lopatky
6. na dolní lem
Potisk na bok triček:
7. potisk na pravý bok – pouze u bezešvého textilu
(u dámských triček šev na boku)
8. potisk na levý bok  (pouze u bezešvého textilu)
Potisk na rukáv:
9. tisk triček na pravý rukáv
10. tisk triček na levý rukáv

KAŽDÁ Z POZIC SE POČÍTÁ JAKO SAMOSTATNÝ TISK

umisteni_tisku_t

 

 potisk_tricek_disma_t  potisk_tricek_truck_t  potisk_tricek_ezu_t
 potisk_tricek_taptap__t  potisk_tricek_menace_t  potisk_tricek_fartsy_t

ROZMĚRY TISKU NA TRIČKA

Maximální rozměry tisku dané šířkou palet. 
Při tisku se trika natahují na tiskové palety. Například pro dětské tričko nejde použít paleta ze které se tisknou dámská trika. Pokud se tedy tiskne jeden motiv na dětská i dámská trička je formát tisku omezen šířkou dětské palety. Pokud vyžadujete tisk do plné velikosti, musí se motiv rozdělit na dva samostatné tisky.  

tab_pal_b2

TRIČKA S VLASTNÍM POTISKEM 

Nabízíme potisky triček a potisk mikin pro kluby, různá sdružení, zájmové skupiny, trička pro restaurace, trička pro kapely. Tiskneme školní absolventská trička. Nabízíme firemní trička. Realizujeme tisk trik pro festivaly, srazy, akce a tábory. Řešíme potisky triček a potisk mikin pro reklamní agentury, návrháře a prodejce triček i oděvní firmy

 

SPECIÁLNÍ EFEKTY APLIKOVANÉ NA TRIKA

Bližší údaje o efektech jako puff, metalické barvy atd., najdete na našich stránkách v oddíle speciální efekty a aplikace na textil. Textil je možné doplnit i výšivkou.

REKLAMNÍ TRIČKA – VÝBĚR ZNAČKOVÉHO TEXTILU

Nabízíme kvalitní a prověřená reklamní trička pro potisk za velmi dobré ceny. V naší nabídce reklamního textilu najdete nejen trika, ale také košile, polokošile, mikiny, tílka, bundy, vesty a další textilní výrobky k potisku. S výběrem textilu Vám rádi poradíme. Nabízíme textil a reklamní trička značky Fruit of the Loom, Lambeste, Adler, Chili, Xfer, Cotton Made, Sols, Hanes, Stedman, Jerzees, B&C a další textilní výrobky umožňující bezproblémový potisk

 t_shirt_color_t1        

 


 

STŘIHY TRIČEK

Nabízíme trika pánská, dámská s širokou nabídkou různých střihů a dětská trička. Trika bez rukávů, s krátkými, dlouhými nebo raglánovými rukávy. Výstřihy triček ve tvaru V nebo O v různých proporcích. Střih může být volný nebo vypasovaný (výrobci jej označují jako Fitted). Trička mohu mít vsadky na rukávech a okolo krku, vsazené celé rukávy v jiné barvě a podobně.

GRAMÁŽ TRIČEK, MATERIÁL, PŘÍZE

Gramáž triček se pohybuje od 140 g/m2 maximálně do 220g/m2. Trika s nižší gramáží než 140g/m2 nejsou vhodná pro potisk a nevydrží ani několikeré praní. Čím vyšší gramáž tím je triko hutnější, hustší, těžší, méně průhledné a také pevnější. Gramáž ovlivňuje cenu triček. Jako materiál pro trika se používá zpravidla 100% česaná bavlna, nebo bavlna s malou příměsí umělých vláken. Belcoro příze je velmi vhodná pro tisk, ten si na této přízi zachovává jemnost na omak.

potisk_tricek_route_t potisk_tricek_zoo_dvur_t potisk_tricek_komunal_t
 potisk_tricek_gleyan_t  potisk_tricek_zrni_t  potisk_tricek_riders_t

REKLAMNÍ TRIČKA – PROMO TEXTIL

Reklamní trička s potiskem patří k nejoblíbenějším reklamním předmětům. Z široké nabídky lze vybrat reklamní textil odpovídající střihem, barvou a také cenou danému účelu. Ať už se jedná o propagaci firemní značky, reklamní nebo kulturní akci.

 

kategorie: tisk na trička / vlastní potisk triček / tisk trik / trička s potiskem / výroba triček s vlastním potiskem / výroba triček na zakázku / vlastní potisk na trika / trička s vlastním potiskem / vlastní potisk triček / potisk triček levně / levný potisk triček / nejlevnější potisk triček / hasičská trička / značková trička / nápisy na trička / obrázky na trička / vlastní trička / on line potisk triček / pracovní trička s potiskem /  ...