a_potisk_tricek_C_03

Potisk triček

NAbízíme potisk triček A MIKIN sítotiskem

OD jednobarevného tisku po plnobarevný rastrový tisk

Sítotisk patří mezi ověřené a nejkvalitnější způsoby potisku textilu – tisk je dlouhodobě trvanlivý, vydrží i časté praní, trvale zachovává barevné odstíny.

potisk_tricek_101 potisk_tricek_indian_t potisk_tricek_liska_t

det_riders_03

TISK VEKTOROVÉ I RASTROVÉ GRAFIKY SÍTOTISKEM

Dokážeme dovést jakoukoliv grafickou předlohu ke zdárnému výsledku. Záleží jen na Vás, zda se rozhodnete pro malý jednobarevný tisk, nebo  plnobarevný tisk přes celou plochu trika. Výrobu a potisk triček na zakázku i mikin realizujeme již od malých nákladů. U vyššího počtu kusů je sítotisk řádově levnější než digitální tisk, navíc umožňuje i tisk velkých rozměrů, nestandardní umístění tisku a doplnění tiskovými efekty. Podstatnou předností je možnost tisku přechodů směrem do textilu a jemnost tisku na omak i na tmavých látkách. Podrobnější údaje najdete v oddílu  technologie tisku.

potisk_tricek_wings_t potisk_tricek_simona potisk_tricek_nato_t

PŘÍPRAVA GRAFIKY PRO TISK NA TRIČKA

Předlohy pro potisk na trička posílejte nejlépe ve formátu CDR, AI nebo EPS s fonty v křivkách. Pokud máte předlohu v PSD nebo ve formátu TIF, měla by být v takovém rozlišení, aby i při zvětšení byla schopná tisku. Optimálně 200 – 300 dpi při velikosti 1:1. U barevných rastrových předloh je žádoucí režim RGB, nepřevádějte motiv do režimu CMYK. Nejlepším řešením  je příprava motivu na průhledném pozadí bez barvy trika (na bílý a černý textil není potřeba pozadí vykrývat). 
Pokud bude umístění potisku na trička nestandardní, pošlete i náhled umístění tisku.

Předlohy pro separační  tisk:  colorfactory.cz/technologie

Pokud nemáte předlohy pro tisk vlastních triček, nabízíme  zpracování grafických návrhů

 potisk_tricek_zoo_praha_gra_t  potisk_tricek_zoo_praha_gepard_t  potisk_tricek_zoo_praha_op_t

Potisk na třička DO PLNÉHO FORMÁTU

tab_tisk_B5

Maximální velikost tisku je daná velikostí nejmenšího trička. Pokud chcete současně potisknout dámská i pánská trika do plného formátu, je rozměr tisku limitován velikostí nejmenšího trika. Řešením je rozdělit motiv na dvě velikosti, v tom případě se ale cena počítá jako dvě samostatné zakázky. Totéž platí pokud chcete potisknout současně dámská a dětská trička. 

det_brutal

 potisk_tricek_riders_101_t  potisk_tricek_tot  potisk_tricek_zoo praha_navrat_t
 potisk_tricek_action_t  potisk_tricek_geopark  potisk_tricek_bratislava_t

pozice potisku na trička 

každá z pozic se počítá jako samostatný tisk

Předek trička:
1. na srdce
2. na prsa
3. na dolní lem

 

Záda:
4. za krk
5. na lopatky
6. na dolní lem

Bok triček:
7. na pravý bok
8. na levý bok
(tisk na boky pouze u
bezešvého textilu,
dámská trička a  pola
mají na boku šev)

 

Rukáv:
9. na pravý rukáv
10. na levý rukáv

 umisteni_tisku_t
 potisk_tricek_disma_t  potisk_tricek_truck_t  potisk_tricek_ezu_t
 potisk_tricek_taptap__t  potisk_tricek_menace_t  potisk_tricek_fartsy_t

 

TRIČKA S VLASTNÍM potiskem etikety 

Pokud si přejete můžeme u triček odstranit etiketu výrobce a nahradit ji vlastní tištěnou etiketou s logem, označením velikosti, gramáže a instrukcemi pro praní.  Další možností je všití vlastní etikety.

Potištěný textil můžeme zabalit po kusech do sáčků případně označit samolepkami.

potisk_textilu_ostyle_t potisk_textilu_zoo_zlin_t

 

SPECIÁLNÍ EFEKTY APLIKOVANÉ NA TRIKA

Bližší údaje o efektech jako puff, metalické barvy atd., najdete na našich stránkách v oddíle speciální efekty a aplikace na textil. Textil je možné doplnit i výšivkou.

 

REKLAMNÍ TRIČKA – VÝBĚR ZNAČKOVÉHO TEXTILU

Nabízíme kvalitní a prověřená reklamní trička za velmi dobré ceny. V naší nabídce reklamního textilu najdete nejen trika, ale také košile, polokošile, mikiny, tílka, bundy, vesty a další textilní výrobky k potisku. S výběrem textilu Vám rádi poradíme. Nabízíme textil a reklamní trička značky Fruit of the Loom, Lambeste, Adler, Chili, Xfer, Cotton Made, Sols, Hanes, Stedman, Jerzees, B&C a další textilní výrobky umožňující bezproblémový potisk

STŘIHY TRIČEK

Nabízíme trika pánská, dámská s širokou nabídkou různých střihů a dětská trička. Trika bez rukávů, s krátkými, dlouhými nebo raglánovými rukávy. Výstřihy triček ve tvaru V nebo O v různých proporcích. Střih může být volný nebo vypasovaný (výrobci jej označují jako Fitted). Trička mohu mít vsadky na rukávech a okolo krku, vsazené celé rukávy v jiné barvě a podobně.

GRAMÁŽ TRIČEK, MATERIÁL, PŘÍZE

Gramáž triček se pohybuje od 140 g/m2 maximálně do 220g/m2. Trika s nižší gramáží než 140g/m2 nejsou vhodná pro potisk a nevydrží ani několikeré praní. Čím vyšší gramáž tím je triko hutnější, hustší, těžší, méně průhledné a také pevnější. Gramáž ovlivňuje cenu triček. Jako materiál pro trika se používá zpravidla 100% česaná bavlna, nebo bavlna s malou příměsí umělých vláken. Belcoro příze je velmi vhodná pro tisk, ten si na této přízi zachovává jemnost na omak.

výroba triček na zakázku

Zakázková výroba triček umožňuje výběr střihu, materiálu a barev podle vašich požadavků. Předností jsou i širší možnosti potisku.

 

mikiny a TRIČKA S VLASTNÍM POTISKEM 

Nabízíme potisky triček a potisk mikin pro kluby, různá sdružení, zájmové skupiny, trička pro restaurace, trička pro kapely. Tiskneme školní absolventská trička. Nabízíme firemní trička. Realizujeme tisk trik pro festivaly, srazy, akce a tábory. Řešíme potisky triček a potisk mikin pro reklamní agentury, návrháře a prodejce triček i oděvní firmy

potisk_tricek_route_t potisk_tricek_dien_t potisk_tricek_komunal_t
 potisk_tricek_gleyan_t  potisk_tricek_zrni_t  potisk_tricek_riders_t

 

ROZMĚRY TISKU NA TRIČKA 

Maximální rozměry tisku dané šířkou palet. 

Při tisku se trika natahují na tiskové palety. Například pro dětské tričko nejde použít paleta ze které se tisknou dámská trika. Pokud se tedy tiskne jeden motiv na dětská i dámská trička je formát tisku omezen šířkou dětské palety. Pokud vyžadujete tisk do plné velikosti, musí se motiv rozdělit na dva samostatné tisky.  

tab_pal_b2

 

POTISK TEXTILU 

Podrobnější údaje k potisku textilu najdete na stránkách  colorfactory.cz potisk-textilu  Nabízíme potisk oblečení, tašek a dalších textilních výrobků.

 

 

kategorie: Vlastní potisk triček. Potisk na trička. Výroba triček levně. Výroba triček s vlastním potiskem. Trička na zakázku. Vlastní trička. Potisk triček levně. Vlastní potisk triček. Tisk trik. Mikiny a trička s vlastním potiskem. Levný potisk triček. Hasičská trička. Vlastní trička. Tisk oblečení . Výroba triček s vlastním potiskem. Potisk textilu . . . .