a_potisk_textilu_C

Potisk textilu

nabízíme POTISK textilu osvědčenou technologií SÍTOTISKu

tiskneme na reklamní i konfekční textil

Tiskneme i na textil dodaný zákazníkem. Reagujeme na specifické požadavky a přizpůsobíme výrobní postupy vaší zakázce. Tiskneme sítotiskem do velikosti formátu 51 x 53 cm na automatu, 55 x 75 cm na ručních karuselech. Máme bohaté zkušenosti s potiskem přířezů pro oděvní výrobu, umíme pružně reagovat na potřeby výrobců. Jsme zvyklí plnit vysoce náročné požadavky, například potisk látky, která je citlivá na vyšší teploty při vytvrzování barev, nebo potisk látek, které jsou velmi jemné a vyžadují pečlivý přístup při zpracování. U specifických materiálů vyžadujeme vzorek textilu pro zkoušky tisku. 

potisk_textilu_litexpro_t potisk_textilu_design_shagya_t (2)
 potisk_textilu_wild_t  potisk_textilu_mesto_t
potisk_textilu_litex_t potisk_textilu_navrat_t

KVALITA POTISKU TEXTILU

Pro tisk používáme plastisololové a vodové barvy předních světových výrobců – KFG Italiana, Manoukian aj. Všechny námi používané barvy mají velmi vysokou trvanlivost a barevnou stálost. Podrobnější údaje najdete v oddíle technologie tisku. Garantované postupy potisku textilu: dbáme na technologické postupy při vytvrzování barev, výstupní kontrola je pro nás samozřejmostí, průběžně provádíme prací zkoušky.

 potisk_textilu_design_zajic_t  potisk_textilu_design_shagya_t (1)

 

DALŠÍ ÚDAJE PRO POTISK TEXTILU

PŘÍPRAVA GRAFIKY pro potisk látek

Předlohy pro potisk textilu posílejte nejlépe ve formátu CDR nebo AI. Pokud máte obrázek JPG nebo TIF, měl by být v rozlišení schopném k překreslení. Pro rastrové předlohy je vhodné rozlišení 300 DPI při velikosti 1:1, v režimu RGB. Bližší údaje najdete v oddílu technologie. Pro dobrý výsledek je určující především grafika, proto rádi vyhovíme i Vašim speciálním požadavkům na potisk textilu. Navrhneme a připravíme optimální rozdělení motivu do jednotlivých tiskových barev. Spolupracujeme s výtvarníky, kteří vám mohou zpracovat návrhy potisku na textil.

potisk_textilu_leginy  

NÁHLEDY KE SCHVÁLENÍ

Náhledy ke korektuře zasíláme e-mailem, jsou ve formátu PDF a uvidíte na nich zpracování motivu, velikost tištěného motivu, jeho umístění na textilu a barevnost Pantone. Pokud vyžadujete přesné odstíny barev zadávejte čísla podle Pantone. Můžeme Vám zaslat různé varianty barvy textilu a barevného provedení tištěného motivu, tak aby jste si mohli udělat lepší představu a zvolit správnou kombinaci barev při potisku textilu.

VZOROVÁNÍ POTISKU TEXTILU

U náročných zakázek nebo velkých nákladů můžeme dle Vašich požadavků provádět vzorování – tisk po jenom kusu k odsouhlasení před dalším tiskem. Na cenových podmínkách se s Vámi domluvíme individuálně.

DALŠÍ MOŽNOSTI TISKU, DOKONČUJÍCÍ ZPRACOVÁNÍ

Můžeme Vám nabídnout širokou škálu tiskových efektů. Zajímavým doplňkem tisku může být aplikace šatonů (kamínků) na textil. Bližší údaje najdete v oddílu technologie.

BALENÍ POTIŠTĚNÉHO TEXTILU A VELIKOSTNÍ ŠTÍTKY

Pokud si přejete, je možné potištěný textil zabalit po kusech do sáčků a označit samolepkami s označením velikosti, gramáže a instrukcemi pro praní.
Označení textilu může být provedeno vlastní etiketou, šitou nebo tištěnou. Nebo můžeme tyto informace tisknout přímo na textil v místě původní etikety.

potisk_textilu_ostyle_t potisk_textilu_zoo_zlin_t
potisk_textilu_zoo_praha__t potisk_textilu_lipa_vin

 

kategorie: potisk textilu / potisk látek /tisk látek/  tisk na textil / potisk oblečení / potisk oděvů / sítotisk na textil / textilní tisk / potisk přířezů pro textilní výrobu / firemní oděvy...