a-potisk tasek_C

Potisk tašek

POTISk reklamních tašek Z BAVLNY, JUTY A NETKANÝCH TEXTILIÍ
VÝROBA TAŠEK NA ZAKÁZKU

nabídka na stránkách  reklamni-tasky.eu

potisk tasek_B

BAVLNĚNÉ TAŠKY S POTISKEM 

Pokud hledáte tašky, které nejlépe splňují podmínku dobrého poměru kvality a ceny, nabízíme standardní bavlněné reklamní tašky. Nejčastěji  používaný rozměr tašek je 38 x 42 cm v gramáži 140 g, ale v nabídce jsou i další rozměry a rovněž tašky s širokým bokem. Reklamní tašky lze objednat v široké škále barevných variant. Realizujeme i malé série potisku tašek. Max. velikost tisku š 27 x v 33 cm.

potisk tasek_balkan potisk tasek_promod

VÝROBA TAŠEK NA ZAKÁZKU

Zpracujeme návrh a vyrobíme tašky na zakázku dle Vašich požadavků. Můžete volit velikost tašek, střih plátěných tašek, gramáž (150 - 290 g) a barvu tašek. Vše v různých kombinacích. Látky s větší gramáží umožňují výrobu tašek s vyšší nosností. Bavlněné tašky, které vám můžeme nabídnout splňují veškeré požadavky na kvalitu zpracování. Bavlněné tašky vyráběné na zakázku tiskneme ještě před ušitím, to umožňuje potisk tašek po celé jejich ploše na spad. 

potisk tasek_T09 potisk tasek_T16


REKLAMNÍ TAŠKY Z NETKANÉ TEXTILIE

Tašky z netkaných textilií se vyrábí v mnoha variantách a velikostech. Pro svoji pevnost se nabízí i jako velké nákupní tašky s vysokou nosností. K dodání jsou v široké škále barev. Tašky z netkaných textiílií se vyrábí zpravidla v gramáži 80 g, ale lze objednat i tašky s vyšší gramáží. Nabízíme kvalitní potisk tašek sítotiskem. Reklamní tašky z netkaných textilií lze potisknout pouze přímými barvami.

potisk tasek_netkane_A

JUTOVÉ TAŠKY 

Přírodní materiál ze kterého jsou tašky vyrobeny jim dodává nezaměnitelný vzhled a eleganci. Jutové tašky jsou oblíbené a módní. Navíc splňují požadavky na dlouhodobou životnost, vyznačují se mimořádně vysokou pevností a nosností. Potisk tašek přímými barvami sítotiskem. 

 potisk tasek_jutove_a (1)  potisk tasek_jutove_a (2)

 

VAKY NA ZÁDA

Stylové batůžky - vaky na záda jsou velmi vhodné pro potisk. V naší nabídce najdete značkové bavlněné vaky na záda Westfordmill a Jassz. Potisk bavlněných vaků realizujeme sítotiskem. Bavlněné batůžky můžeme potisknout plnobarevným rastrovým tiskem, batůžky z polypropylenu  přímými barvami. Maximální rozměr potisku je 27 x 33 cm.

 potisk_vaku_ibis  potisk_vaku_baobab

 

POTISK TAŠEK SÍTOTISKEM

Nabízíme reklamní tašky s potiskem. Realizujeme potisk tašek nejkvalitnější, osvědčenou technologií - sítotiskem. Tiskneme na hotové výrobky, nebo na rozešité díly tašek. Tisk před ušitím poskytuje možnost potisku tašek v celé ploše. Reklamní tašky i látkové tašky vyrobené na zakázku můžeme potisknout přímými barvami nebo rastrovým plnobarevným tiskem. Podrobnější údaje k technologii tisku najdete na našich stránkách.

 potisk tasek_design  potisk tasek__intuo


POTISK TAŠEK „NA SPAD“

Potisk až na hrany tašky lze realizovat pouze u látkových tašek šitých na zakázku. Tašky se tisknou na rozešité díly ještě před ušitím. Je možné potisknout i boky tašek, nebo našité kapsy.

potisk tasek_life potisk tasek_kovo

 

TISKNEME NA DODANÉ TAŠKY, BRAŠNY A BATOHY

Po dohodě potiskneme i speciální materiály, realizujeme i nestandardní umístění tisku.

 

Kategorie: potisk tašek / bavlněné tašky / plátěné tašky / látkové tašky / textilní tašky / výroba tašek na zakázku / reklamní tašky s potiskem / šití tašek /potisk na tašky / reklamní tašky / tašky s tiskem / originální tašky