a-potisk tasek_C

Potisk tašek

POTISk reklamních tašek Z BAVLNY, POTISK ZÁDOVÝCH VAKŮ

VÝROBA TAŠEK NA ZAKÁZKU

 

westford mill_01_tb jassz_01_tb
nabídka reklamních tašek k potisku nabídka zádových vaků k potisku

potisk tasek_B_01

 

POTISK TAŠEK SÍTOTISKEM

Nabízíme reklamní tašky s potiskem. Realizujeme potisk tašek nejkvalitnější, osvědčenou technologií – sítotiskem. Tiskneme na hotové výrobky, nebo na rozešité díly tašek. Reklamní tašky i látkové tašky vyrobené na zakázku můžeme potisknout přímými barvami nebo rastrovým plnobarevným tiskem. Podrobnější údaje k technologii tisku najdete na našich stránkách.

b_tisk-tasek_tb

b_tisk_tasek_caipi_tb

 

 

reklamni-tasky_01

BAVLNĚNÉ TAŠKY S POTISKEM  

Pokud hledáte tašky, které nejlépe splňují podmínku dobrého poměru kvality a ceny, nabízíme standardní bavlněné reklamní tašky. Nejčastěji  používaný rozměr tašek je 38 x 42 cm v gramáži 140 g, ale v nabídce jsou i další rozměry a rovněž tašky s širokým bokem. Reklamní tašky lze objednat v široké škále barevných variant. Realizujeme i malé série potisku tašek. Max. velikost tisku š 27 x v 33 cm.

 

VAKY NA ZÁDA s vlastním potiskem 

Stylové batůžky – vaky na záda jsou velmi vhodné pro potisk. V naší nabídce najdete značkové bavlněné vaky na záda Westfordmill a Jassz. Potisk bavlněných vaků realizujeme sítotiskem. Bavlněné batůžky můžeme potisknout plnobarevným rastrovým tiskem, batůžky z polypropylenu  přímými barvami. Maximální rozměr potisku je 27 x 33 cm.

 

VÝROBA TAŠEK NA ZAKÁZKU

Zpracujeme návrh a vyrobíme tašky na zakázku dle Vašich požadavků. Můžete volit velikost tašek, střih plátěných tašek, gramáž (150 – 290 g) a barvu tašek. Vše v různých kombinacích. Látky s větší gramáží umožňují výrobu tašek s vyšší nosností. Bavlněné tašky, které vám můžeme nabídnout splňují veškeré požadavky na kvalitu zpracování. Bavlněné tašky vyráběné na zakázku tiskneme ještě před ušitím.

 

tisk na REKLAMNÍ TAŠKY Z NETKANÉ TEXTILIE

Tašky z netkaných textilií se vyrábí v mnoha variantách a velikostech. Pro svoji pevnost se nabízí i jako velké nákupní tašky s vysokou nosností. K dodání jsou v široké škále barev. Tašky z netkaných textiílií se vyrábí zpravidla v gramáži 80 g, ale lze objednat i tašky s vyšší gramáží. Nabízíme kvalitní potisk tašek sítotiskem. Reklamní tašky z netkaných textilií lze potisknout pouze přímými barvami.

 

tisk na JUTOVÉ TAŠKY 

Přírodní materiál ze kterého jsou tašky vyrobeny jim dodává nezaměnitelný vzhled a eleganci. Jutové tašky jsou oblíbené a módní. Navíc splňují požadavky na dlouhodobou životnost, vyznačují se mimořádně vysokou pevností a nosností. Potisk tašek přímými barvami sítotiskem. 

 

POTISK TAŠEK „NA SPAD“

Potisk až na hrany tašky lze realizovat pouze u látkových tašek šitých na zakázku. Tašky se tisknou na rozešité díly ještě před ušitím. Je možné potisknout i boky tašek, nebo našité kapsy.

 

TISK NA DODANÉ látkové TAŠKY, BRAŠNY A BATOHY

Po dohodě potiskneme i speciální materiály, realizujeme i nestandardní umístění tisku.

 

Kategorie: potisk tašek / tisk na tašky / reklamní tašky s potiskem / látkové tašky s potiskem / textilní tašky /  výroba tašek na zakázku / ekologické tašky / potisk bavlnenych tašek / bavlněné tašky / plátěné tašky / potisk na tašky / originální tašky / potištěné tašky / ..