a_firemni textil_C

Firemní textil

firemní oblečení potiskneme originálním  motivem

firemní textil_walt

Potisk firemních oděvů  patří mezi dobré investice. Tyto výrobky posilují sounáležitost pracovníků s firmou a vytváří její dobré image, navíc tvoří  podstatnou složku reklamy firmy.

firemní textil_husqvarna firemní textil_gce
firemní textil_tempora firemní textil_reseni

POTISK PRACOVNÍCH ODĚVŮ

Potiskneme pracovní komplety a kombinézy, kalhoty s laclem, montérkové blůzy, klasické montérky, vesty, trička, zástěry, sukně, pracovní pláště a další pracovní a ochranné oděvy. Na potisk používáme vodové barvy, které mají matný hedvábný vzhled, jsou jemné, ale hlavně velmi odolné, můžete je prát na vyvářku a potisku to nijak neublíží. To se týká například textilu pro gastronomii. 

Tisk můžeme doplnit o další efektytechnologie a strojní vyšívání.

Návrhy před tiskem. Polokošile pro personál hotelu Praděd.  firemní textil_praded

FIREMNÍ TEXTIL

Nabízíme reklamní firemní oblečení s pohodlným a elegantním střihem, který zaměstnanci rádi nosí. Barové zástěry, zástěry s laclem, kuchyňské haleny, pracovní pláště a další profesní oděvy. Nabídku sortimentu  zašleme na vyžádání.

 pracovni_odevy_01

Pokud vyžadujete vlastní firemní oděvy, spolupracujeme s výrobci pracovního oblečení a můžeme tak nabídnout i speciální firemní oblečení přesně dle vašich potřeb.

 firemní textil_01    
 

 

 

Pracovní trička KOŠILE a MIKINY

Většina výrobců nabízí ve svém sortimentu i speciální pracovní trička, která vydrží větší zátěž a mohou se prát na 60o C. Pro pracovní trička se zpravidla používá větší gramáž ze 100% česané bavlny, trika mají dvojí prošití pro zvýšení pevnosti. Například trička a košile pro gastronomii se často vyrábí ze směsných materiálů, které mají vysokou odolnost proti opotřebení a mohou být vystavené častému praní. 

 

VÝSTRAŽNÉ REFLEXNÍ VESTY s potiskem

Sortiment reflexních vest najdete na stránce

cenik-reklamniho-textilu-reflexni-vesty

 firemní textil_vesty_01

 

 

 

 

Kategorie: firemní textil / firemní  oblečení / firemní oděvy / firemní trička / potisk pracovních oděvů / ochranné oděvy / výstražné reflexní vesty s potiskem/ profesní pracovní oděvy pro gastronomii / vesty s potiskem/ reklamní textil / potisk textilu