Firemní textil potiskneme vašim motivem

Textil, který vás reprezentuje, nemusí být opatřen pouze logem.

Firemní textil potiskneme vašim motivem

Firemní oblečení

Potisk firemních oděvů patří mezi dobré investice. Tyto výrobky posilují sounáležitost pracovníků s firmou a vytváří její dobré image, navíc tvoří podstatnou složku reklamy firmy.

Firemní oblečení
Firemní oblečení
Potisk pracovních oděvů

Potisk pracovních oděvů

Potiskneme pracovní komplety a kombinézy, kalhoty s laclem, montérkové blůzy, klasické montérky, vesty, trička, zástěry, sukně, pracovní pláště a další pracovní a ochranné oděvy. Na potisk používáme vodové barvy, které mají matný hedvábný vzhled, jsou jemné, ale hlavně velmi odolné, můžete je prát na vyvářku a potisku to nijak neublíží. To se týká například textilu pro gastronomii. Tisk můžeme doplnit o další efekty, technologie a strojní vyšívání.

 

 

Návrhy před tiskem. Polokošile pro personál hotelu Praděd.

Firemní textil

Nabízíme reklamní firemní oblečení s pohodlným a elegantním střihem, který zaměstnanci rádi nosí. Barové zástěry, zástěry s laclem, kuchyňské haleny, pracovní pláště a další profesní oděvy. Nabídku sortimentu zašleme na vyžádání.

Pokud vyžadujete vlastní firemní oděvy, spolupracujeme s výrobci pracovního oblečení a můžeme tak nabídnout i speciální firemní oblečení přesně dle vašich potřeb.

Firemní textil
Pracovní trička košile a mikiny

Pracovní trička košile a mikiny

Většina výrobců nabízí ve svém sortimentu i speciální pracovní trička, která vydrží větší zátěž a mohou se prát na 60° C. Pro pracovní trička se zpravidla používá větší gramáž ze 100% česané bavlny, trika mají dvojí prošití pro zvýšení pevnosti. Například trička a košile pro gastronomii se často vyrábí ze směsných materiálů, které mají vysokou odolnost proti opotřebení a mohou být vystaveny častému praní.

Výstražné reflexní vesty s potiskem

Sortiment reflexních vest najdete na stránce reflexní vesty

Výstražné reflexní vesty s potiskem