Firemní textil potiskneme vašim motivem

Textil který vás reprezentuje nemusí být opatřen pouze logem.


Firemní textil

Firemní oblečení

Potisk firemních oděvů patří mezi dobré investice. Tyto výrobky posilují sounáležitost pracovníků s firmou a vytváří její dobré image, navíc tvoří podstatnou složku reklamy firmy.

Firemní textil GCE
Firemní textil Tempora
Firemní textil Husquarna

Firemní textil Praděd

Potisk pracovních oděvů

Potiskneme pracovní komplety a kombinézy, kalhoty s laclem, montérkové blůzy, klasické montérky, vesty, trička, zástěry, sukně, pracovní pláště a další pracovní a ochranné oděvy. Na potisk používáme vodové barvy, které mají matný hedvábný vzhled, jsou jemné, ale hlavně velmi odolné, můžete je prát na vyvářku a potisku to nijak neublíží. To se týká například textilu pro gastronomii. Tisk můžeme doplnit o další efekty, technologie a strojní vyšívání.

 

Návrhy před tiskem. Polokošile pro personál hotelu Praděd.


Firemní textil

Nabízíme reklamní firemní oblečení s pohodlným a elegantním střihem, který zaměstnanci rádi nosí. Barové zástěry, zástěry s laclem, kuchyňské haleny, pracovní pláště a další profesní oděvy. Nabídku sortimentu zašleme na vyžádání.

Pokud vyžadujete vlastní firemní oděvy, spolupracujeme s výrobci pracovního oblečení a můžeme tak nabídnout i speciální firemní oblečení přesně dle vašich potřeb.

pracovni_odevy_01

Firemní textil TB

Pracovní trička košile a mikiny

Většina výrobců nabízí ve svém sortimentu i speciální pracovní trička, která vydrží větší zátěž a mohou se prát na 60° C. Pro pracovní trička se zpravidla používá větší gramáž ze 100% česané bavlny, trika mají dvojí prošití pro zvýšení pevnosti. Například trička a košile pro gastronomii se často vyrábí ze směsných materiálů, které mají vysokou odolnost proti opotřebení a mohou být vystavené častému praní.


Výstražné reflexní vesty s potiskem

Sortiment reflexních vest najdete na stránce reflexní vesty

Firemní textil - vesty