Aplikace na textil

FLOCK, FLEX

Ze speciálních fólií se na plotteru vyřeže požadovaný motiv, ten se na textil zažehlí v termolisu při vysoké teplotě a tlaku. Jedná se o tiskové technologie s vynikajícími vlastnostmi – trvanlivý, stálobarevný a vysoce krycí tisk na textil. Příprava pro tisk je jednoduchá a rychlá. Tento způsob je tedy vhodný také pro malonákladový potisk kšiltovek a dalších textilních produktů.  

Flock má hebký povrch podobný sametu příjemný na dotek.

Flex má povrch hladký a je zde možnost výběru většího množství barev pro potisk textilu.Umožňuje aplikovat speciální fólie na potisk nylonových pláštěnek, tisk netkaných textílií, umělé i přírodní kůže. Bezpečnostní potisk pro reflexní oděvy, fluoroscenční potisk svítící ve tmě nebo různé kovové efekty.

 aplikace_FL_A  wh

TRANSFER

Technologii transferového tisku používáme pro potisk, kde nelze aplikovat přímý tisk. Transfer používáme například pro potisk textilních dárkových předmětů, potisk kšiltovek, klíčenek, potisk ledvinek, aktovek, batohů a podobně. Je vhodný při tisku na nedostupných místech, velmi složitých motivech a pro potisk nestandardních textilních materiálů. Netiskne se přímo na textil, ale na přenosový transferový papír. Předtištěný motiv se v termolisu za vysoké teploty a tlaku zažehlí na potiskovaný materiál. Potisk textilu je vysoce krycí, má brilantní barevné provedení a hlavně je vysoce trvanlivý i při praní. Lze natisknout „do zásoby“.

 aplikace_FL_B  wh

ŠATONY (KAMÍNKY) NA TEXTIL

Nabízíme aplikaci šatonů na textil. Ke schválení předložíme náhled uspořádání šatonů. Šatony nabízíme ve velikostech 2 nebo 3 mm. Možno použít v kombinaci s tiskem.

 aplikace_saton_A  aplikace_saton_B